Для отримання додаткової знижки - зателефонуйте до відділу прийому замовлення за номером +38 068 019 77 79 та повідомте код: DEC2015 або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

 

Будівельні корпорації 

 

 

 

ТОВ "Аквародос"

При виборі меблів для ванної кімнати особливо важливо враховувати єдність смаку і стилю. Меблі для ванної кімнати повинна поєднувати в собі красу, зручність і раціональність. І при цьому бути компактною і надійною. Саме таку стильну і комфортну меблі для ванної кімнати пропонує вам торгова марка «Аква Родос» ™.

www.akvarodos.com

   

ТзОВ "Бауербуд"

ТзОВ "БАУЕРБУД" надає повний комплекс робіт з влаштування високоміцних, надійних промислових бетонних підлог. Такі промислові підлоги застосовуються під час будівництва та ремонту різноманітних споруд: складських та виробничих приміщень, торгових і виставкових залів, магазинів, супермаркетів, СТО, терміналів, холодильних камер, овоче- та фруктосховищ, а також влаштовуються на відкритих площадках.

 www.bauerbud.ub.ua

 

ООО "Гефест-БДБ"

Інжинірингові послуги в будівництві. Проектування, авторський і технічний нагляд.
Пропоновані послуги: Нагляд технічний за будівництвом, Інжинірингові послуги з будівництва об'єктів зернопереробки, Авторський нагляд, ремонт.
Розділи компанії: Нерухомість - Послуги, Сільське господарство - Послуги

м. Нетішин,
вул. Лісова, 10

+38 (03842) 3-14-25

   

ТОВ "ІЗЯСЛАВТРАНСБУД"

 

м. Ізяслав, 
вул. Онищука, 11

+38 (067) 382-46-28

   

ТзОВ «Науково виробнича компанія «Екофарм»

Компанія зареєстрована 1998-04-27. Керівник організації - КРИВОЛАП ВАЛЕНТИН ВІКТОРОВИЧ. Основним видом діяльності є «Оптова торгівля фармацевтичними ТОВАРАМИ». 

приватні фірми  

 

Приватні особи, що почали будівництво

 

та багато інших ...

 

М.КИЇВ, ОБОЛОНСЬКИЙ Р-Н ПРОСП. МОСКОВСЬКИЙ БУД. 9-В

(044) 594-05-96

 

Автор : btamedia

Log in or create an account