Для отримання додаткової знижки - зателефонуйте до відділу прийому замовлення за номером +38 068 019 77 79 та повідомте код: DEC2015 або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Доставка піску і щебеню нашим транспортом

Попит на пісок будівельний з доставкою 30 тонн

Сьогоднішній день відзначається продовженням зростання забудови об'єктів на Хмельниччині. Також стрімко розвивається інфраструктура територій. Оскільки пісок є незамінним для будівництва матеріалом, попит на нього залишається на стабільно високому рівні. З необхідністю купити пісок будівельний стикаються як при зведенні висоток, так і при спорудженні заміських котеджів. Він використовується для заливки фундаменту, при штукатурних роботах, монтажі дорожніх покриттів. В інженерних системах заміських будинків він використовується для дренажу, в септиках. Для виробництва бетону та інших будівельних матеріалів також необхідний пісок. При цьому, природно, від якості вихідного матеріалу залежить і якість самої споруди.

Пісок, щебінь - продаж і доставка

Приватне підприємство «Славута бетон» здійснює продаж і доставку на будівельні майданчики та інші об'єкти Славути і Хмельницькій області будівельний пісок і щебінь. Відмінно зарекомендував себе, надаючи послуги в даному сегменті ринку, ми прагнемо до розвитку довгострокових і плідних відносин з нашими замовниками. Тому, замовляючи матеріал у нас, ви отримаєте тільки якісну продукцію. Ми пропонуємо купити пісок, щебінь різних сортів. При цьому гарантується дотримання необхідних стандартів якості. Які б обсяги не були нам замовлені, ми не розчаруємо замовника - все буде доставлено якісно і в строк, встановлений при оформленні договору. Серед різновидів пропонованого нами піску є різні сорти кар'єрного, відповідний ДСТУ. До будівельного щебеню відноситься вапняковий, гранітний, гравійний і вторинний щебінь, а також гранітна крихта. При утрудненні у виборі наші фахівці, які знають про якостях і сферах застосування того чи іншого виду даних будівельних матеріалів, проведуть додаткові консультації. У будь-якому випадку ми гарантуємо якість заявленого матеріалу і своєчасну доставку.

Ми виробляємо цілодобову доставку пропонованих будівельних матеріалів. Наявність розвиненої структури і великий парк автомобільної техніки забезпечують оперативне виконання навіть дуже великих замовлень. Приватне підприємство «Славута бетон» доставить замовлений товар протягом доби після його оформлення. Стійке положення у виробничій інфраструктурі, налагоджені зв'язки, наявність потужностей дозволяють забезпечувати мінімальні ціни на поставки продукції. Ми працюємо з постійними замовниками - виробничими компаніями, будівельними організаціями та ін. Проте, для нас важливий кожен клієнт. Прагнучи до довготривалого співробітництва, ми готові до будь-яких видів замовлень - від одноразової поставки до об'ємних централізованих замовлень. Що стосується такого питання, як ціна, пісок оптом купувати, природно, вигідніше. 

Якщо вам потрібен пісок або щебінь - зателефонуйте нам і ми обов'язково домовимося!

Автор : btamedia

Log in or create an account