Для отримання додаткової знижки - зателефонуйте до відділу прийому замовлення за номером +38 068 019 77 79 та повідомте код: DEC2015 або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

ПП "Славута бетон"

Приватне підприємство "Славута бетон"виробник товарного бетону і цементно-піщаних розчинів, послуги автобетонозмішувача, поставки піску і щебеню та укладання бетонних підлог.

Чому обирають саме нас?

Виробнича потужність бетонозмішувального цеху складає до 40 м3/год.

Високий рівень автоматизації дозволяє виготовляти товарний бетон різного класу та марки від В7.5 до В30, баласт, фібро бетон високої якості та водонепроникності, морозостійкості, легкоукладальністі .

«Славута бетон» це повністю автоматизоване виробництво. Автоматичне обладнання і спеціально прописане програмне забезпечення повністю виключають збої в роботі, через відсутність у виробництві «людського фактора»!

«Славута бетон» - це абсолютно автономний бетонний завод (система АВР від двох незалежних енергоресурсів, альтернативні свердловини набору води, резервні склади інертних матеріалів). Що дозволяє нам, гарантовано, продовжувати роботу незалежно від зовнішніх чинників, 24 години на добу !!!

«Славута бетон» володіє власним ваговим контролем. Ми завжди відвантажуємо необхідний обсяг + 3% (втрати при транспортуванні). Замовник може перевірити будь-яку партію, як у нас на заводі, так і на власному контролі!

«Славута бетон» має власний парк спецтехніки. Для доставки ми використовуємо тільки свої машини. Тому перебої з доставкою виключені!

«Славута бетон» використовує вхідний контроль якості матеріалів. Цемент, пісок, щебінь, добавки; не потраплять до нас на склад поки не пройдуть експертизу. Прилади для визначення якості, знаходяться безпосередньо на виробництві. Всі матеріали, які використовуються у виробництві - мають сертифікати якості.

«Славута бетон» за допомогою власного обладнанням, щодня перевіряє якість своєї продукції відповідно до вимог ДСТУ.

"Славута бетон" надає на свою продукцію та виконані роботи гарантію якості до 3 років.

"Славута бетон" - кращий бетон за найкращими цінами!

  

 

 

Автор : btamedia

Log in or create an account